пʼятниця, 25 листопада 2011 р.

Спроба №2

Привіт, мої любі та хороші!
Сьогодні, в американську "чорну п"ятницю", а в наш український чудовий кінець робочого тижня, покажу я вам результати моєї спроби №2. А це значить, що вас познайомлю із своїм другим блокнотиком. Таким він мені побачився. :) Може, комусь десь і щось буде не так, я з радістю почитаю ваші зауваження.

Отже, надихнули мене на його створення два творчих блога Арт Клуб зі своїм чудовим завданням Блокнотний бум та Свободное творчество із своїм не менш надихаючим тематичним завданням  Дарите женщине цветы . Вийшло в мене чи ні, вирішувати вам та суддям цих завдань, а скажу ось що-мене результат задовольнив, можливо, не настільки якби хотілось, але всеодно чомусь, дивлячись на нього, виникає усмішка і тепле якесь відчуття. :)

Отже, вперед дивитись!

Життя, то річ прекрасна, навіть, якщо здається, що вже все-тупик і виходу нема, навіть, якщо Ви вже не вірите у краще майбуття, воно не перестало бути прекрасним, а лише тимчасово втратило свої барви для Вас. Але обов"язково незабаром усі барви повернуться і Ви помітите яскравість будення.
Дякую за те,що зайшли. Цьом-цьом.

12 коментарів:

 1. Мені подобається насичений червоний колір бокноту! А от поєднання надпису і пташечки в клітці мені навіяло інший вислів - ми не можемо змінити світ, але ми можемо змінити своє ставлення до нього. От пташечка у клітці - це ж не так вже і погано - не на волі, зате завжди нагодована))) А значить, життя прекрасне завжди! ;)

  ВідповістиВидалити
 2. Дякую, Алінко, за теплі слова. :)
  Цікаво, що він навіє новій власниці, які філософсько-чуттєві емоціїї викличе...

  ВідповістиВидалити
 3. і мені подобається твій блокнотик )) стильний і красивий )))
  і подобається що червоний не надто яскравий, не такий агресивний...а навпаки такий заспокійливий і теплий )))

  ВідповістиВидалити
 4. Дівчата, дякую вам за добрі слова. Я забула додати, що блокнот т.зв. "з нуля". А також обкладинка вже зроблена, а в середині є три відділи, які розділені пластиковими листками, над оформленням яких я ще працюю. :)

  ВідповістиВидалити
 5. Краса!! Мій тобі "респект і уважуха")))) Я ніяк не наважусь на блокнот, тим більше з нула!!!
  Позитивна робота! Так примати!

  ВідповістиВидалити
 6. Красивый блокнотик!
  Спасибо, что принимаешь участие в задании блога Свободное творчество!

  ВідповістиВидалити
 7. оу, і для мене блокнотики - вища матерія! Клас-клас-клас!
  Твоє творіння якесь таке... особливе! Так тримати! Бережи такий стиль!

  ВідповістиВидалити
 8. блокнот для роскошной женщины) Которая знает, что прекрасна и единственна. Которая не боится доминировать и быть на виду)
  Спасибо, что вдохновляешься заданиями "Свободного творчества", только, пожалуйста, добавь в свой пост картинку-баннер этого задания)

  ВідповістиВидалити
 9. Дякую, дівчатка за підтримку та поради.:) Ціную я ваше розуміння.

  ВідповістиВидалити
 10. Такой стильный красный блокнот )))Спасибо, что участвуете в задании Арт Клуба )))

  ВідповістиВидалити